kontakt@ratunekpompejanski.pl

15 października dzieci nieba

To dzień szczególnej pamięci o dzieciach zmarłych przed narodzinami oraz o ich rodzicach Tytuł obchodzonego dzisiaj dnia „Dzień Dziecka Utraconego” podkreśla przede wszystkim stratę rodziców w wyniku śmierci ich dzieci jeszcze przed narodzinami. Ale ta nazwa może wprowadzać niektórych w błąd, sugerując jakby, że dzieci zmarłe przed narodzinami wpadały po śmierci w jakąś pustkę, nicość – czyli są utracone. One nie są i nigdy nie były utracone. Te dzieci żyją w niebie i cieszą się oglądaniem Boga i Matki Bożej twarzą w twarz. Ten dzień powinien nazywać się Dniem Dzieci Nieba.
Natomiast dzieci utracone to te osoby, które mając wolną wolę powiedziały całym swoim życiem Bogu nie i trafiły po śmierci do piekła. Bóg zrobił wszystko, aby uratować te Jego dzieci. Niestety one wybrały dobrowolnie inną drogę. Na samą myśl o tych biednych grzesznikach niechcących skorzystać z miłości Boga, Jezus pocił się gęstą krwią w Ogrodzie Oliwnym. Nad tymi biednymi dziećmi ubolewa mocno również Matka Boża. Mówią o tym objawienia świętych naszych czasów, co podkreślają bardzo mocno autorzy rekolekcji „Oddanie33” na Facebooku, które rzuciły dla mnie osobiście nowe światło na pojmowanie rzeczywistości śmierci, również w kontekście „Dnia Dziecka Utraconego”.
„To nie jest tak, że oni umarli, a my żyjemy. To oni żyją, a my umieramy”. Niech te słowa księdza Piotra Pawlukiewicza będą pociechą dla rodziców bolejących nad śmiercią swoich nienarodzonych dzieci. Wasze dzieci żyją i są pod opieką najlepszego i najukochańszego Boga Ojca w niebie i najlepszej najukochańszej Mamy Maryi. Śmierć waszych dzieci z pewnością wywróciła cały świat i wszystko w waszym życiu do góry nogami. W ten świat chce wejść Jezus Chrystus Zbawiciel z Jego Dobrą Nowiną – wasze zmarłe przed narodzinami dzieci żyją i są w Domu mego Ojca w niebie.
Nastąpiła tutaj niespodziewana zmiana miejsc. To już nie wy czekacie kochani rodzice na przyjście waszych dzieci na świat, bo one umarły jeszcze przed narodzinami. Teraz to wasze dzieci czekają na was w niebie i modlą się za wami. One wpatrują się w oblicze Boga Ojca i w Maryję ich niesamowitą Mamę, która zaniosła ich zaraz po śmierci do Domu Ojca. Maryja najczulsza Matka wpatruje się w wasze dzieci nieustannie i nimi się tak bardzo cieszy.
Wy kochani rodzice możecie czynić teraz to samo, co czynią wasze zmarłe dzieci w niebie i będą czynić przez wieczność całą – wpatrywać się w Boga i w Maryję. One w niebie, a wy tutaj na ziemi. Skupcie waszą uwagę, wasze myśli, wasze całe życie na Bogu i Maryi. Niech Bóg i Maryja łączą was duchowo z waszymi dziećmi. Ufajcie z dziecięcą ufnością. Teraz to wy jesteście do niej zaproszeni. Niemowlęta ufają swoim rodzicom bezgranicznie, bezwarunkowo. Zaufajcie teraz tak samo Bogu i Maryi. Dajcie się prowadzić za rękę jak maleńkie dziecko. Pozwól otrzeć Maryi każdą twoją łzę. Pozwól wejść Jej do twojego zbolałego serca. Pozwól się pocieszyć Nadzieją, która jest silniejsza niż śmierć. Jest Nią Jezus Chrystus, który zwyciężył śmierć. Stań się duchowo i w podejściu do życia i śmierci dosłownie dzieckiem Boga i Maryi.

Czyń to samo, co czyni twoje dziecko w niebie.

Może zainteresuje Cię również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.