kontakt@ratunekpompejanski.pl

“Sprawę mam” ? poczytaj o jednej akcji

  • Location Cały świat

Wielka prośba do Was. Bądźcie apostołami nowenny pompejańskiej w intencji nawrócenia grzeszników. Poniżej proponujemy tekst, który możecie skopiować i rozsyłać poprzez mail, messenger, whatsapp, viber i inne komunikatory do znajomych z zachętą do podjęcia się tej nowenny pompejańskiej. Możecie oczywiście zedytować naszą propozycję do rozsyłania:

“Sprawę mam ? poczytaj o jednej akcji

♦️POŁĄCZONE SIŁY♦️ – NOWENNA POMPEJAŃSKA 13.05.2020 – 5.07.2020 w intencji nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy

♦️ Koordynatorzy: ks. Dominik Chmielewski i ks. Teodor Sawielewicz (Teobańkologia)

♦️Intencja: o łaskę nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy

♦️Dlaczego taka intencja, a nie modlitwa za najbliższych lub rodzinę?

Nasza taktyka jest następująca – sam muszę zapłonąć wiarą, by zapalać innych. Sam muszę zobaczyć, ile “gnoju grzechu” wokół mnie i we mnie, by zabrać się najpierw za swoją belkę w oku, a potem dopiero za “nawracanie innych”. Ta nowenna, którą wspólnie proponujemy jest to modlitwa również za Twoich najbliższych, modlitwa we wspólnocie o to, by Twoja rodzina się nawróciła. Stajemy w postawie pokory, że nie jesteśmy lepsi od tych, którzy w naszej ocenie potrzebują nawrócenia bardziej od nas. Tak naprawdę to modlitwa o to, czego najgłębiej pragniesz, a nie umeisz nazwać.

♦️Kto bierze udział?

Co najmniej kilkanaście tysięcy osób w Polsce i na świecie wraz z kilkudziesięcioma klasztorami męskimi i żeńskimi. Powstaje w jednym czasie potężna modlitwa w jednej intencji: nawrócenia grzeszników, a ono rozpoczyna się od nawrócenia każdego z nas codziennie.

♦️Jak wygląda modlitwa?

Każdy kto bierze udział, modli się codziennie całym Różańcem przez 27 dni prosząc o łaskę nawrócenia i 27 dni kolejnych dziękując za łaskę nawrócenia. Razem 54 dni modlitwy 3 częściami różańca dziennie w jednej i tej samej intencji. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz tutaj: http://teobankologia.pl/nowenna-13-maja-2020/

♦️ czy są jakieś pomoce?

Tak – playlista z nagraniami różańca pod adresem: https://www.youtube.com/playlist… oraz codzienna transmisja na żywo różańca o 20:30 z kanału na youtube i fanpejdżu na facebook`u “Teobańkologia”

♦️Roześlij proszę zaproszenia, by namówić kolejne osoby a nade wszystko samemu weź udział w akcji na Chwałę Bożą w Nowennie Pompejanskiej w dniach 13 maja – 5 lipca

Możesz do nas dołączyć w trakcie trwania tej nowenny – rozpocznij ją po prostu w tej samej intencji, co my – o nawrócenie grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy i skończ po 54 dniach.

♦️Zobacz zachętę ks. Dominika Chmielewskiego i ks. Teodora https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=2kZ2h3g5G5U

♦️Zobacz zachętę ks. biskupa Andrzeja Siemieniewskiego ♦️? https://youtu.be/sMic6MA-50g

#podaj_dalej